Klubaftale med Ketcher-Sport.dk

Frejlev Tennisklub har klubaftale med Ketcher-Sport.dk.

Aftalen omfatter rabat på udvalgte padel bat. For at få rabat skal det enkelte medlem oprette en "konto" hos www.ketcher-sport.dk, husk ved oprettelsen at notere klub: "Frejlev tennisklub". Opret konto ved at klikke på konto i øverste højre hjørne af skærmbilledet. Når kontoen er registreret vil du modtage en velkomst e-mail fra Ketcher-Sport. Efterfølgende vil du modtage en e-mail om at kontoen er blevet tilknyttet kundegruppen "Frejlev tennisklub" (bemærk der kan gå 1 arbejdsdag før kontoen bliver tilknyttet kundegruppen). Så snart kontoen er registreret under "Frejlev tennisklub" vil medlemmet modtage en e-mail om at man nu er tilknyttet kundegruppen "Frejlev tennisklub" og man kan nu bestille til klubpriserne. Bemærk man skal være logget ind for at kunne se rabatpriserne.

Klubbens medlemmer bestiller og betaler via ketcher-sport.dk.

 

Link til klubside: https://www.ketcher-sport.dk/klub/frejlev-tennisklub


Skrmbillede 2021-01-20 kl 162157png